Home arrow Volené orgány arrow Delegáti
Volené orgány - delegáti PDF Tisk E-mail

SEZNAM DELEGÁTU OSBD Olomouc

 

JMÉNO ADRESA NÁHRADNÍK 

UNIČOV 

1.  Klimeš Jaroslav Dukelská 827         Smékal Pavel

2.  Poličková Ludmila Dukelská 834 Mlčoch Jiří

3.  Venzara Jaroslav Mohelnická 856 Zifčáková Marie 

4.  Jarmarová Gabriela Mohelnická 1120  Kawij Pavel

5.  Dufka Jan Mohelnická 1122

6.  Měřinská Jarmila Nemocniční 1183 Krejčí Zdislav

7.  Směšný Miroslav Nemocniční 1190 Ing. Horkelová J.

8.  Kráčmarová Dagmar Nemocniční 1186 Sladovník Jiří

9.  Vavrdová Lidmila Hrdinů 865 Hynková Emilie

10. Smolka Zdeněk G.Svobody 1221 Mgr. Zmrzlý Marek  

11. Hloušek Radomír G.Svobody 1217 Januška Vladimír

12. Chudějová Jana G.Svobody 1204 Slovák Martin

13. Ing. Zapletal Pavel G.Svobody 1198 Stodola Jaroslav

14. Benešová Michaela Na Nivách 1363 Crha Radek

15. Suchá Jana Pod Šibeníkem 1381 Šímová Ivana

16. Chudý Karel Šumvald 382

17. Piska René Nemocniční 1418 Navrátilová Jana 

LITOVEL

18. Adámková Pavlína Gemerská 494 Dvořák David

19. Hlavinka Jaromír Gemerská 4595 Navrátil Petr

20. Slezáčková Jana Gemerská 504

21. Dostálová Petra K.Sedláka 1223 Kobzová Jitka

22. Weberová Hedvika K.Sedláka 1236 Dragon Petr

23. Bc.Ing. Hlavinka Jar. K.Sedláka 1220 Dlasková Romana

24. Psota Pavel K.Sedláka 1194 Sýkora František

25. Sita Petr Vítězná 1166 Veselá Barbora

26. Chaloupková Alena   Vítězná 587 Faltýnek Josef

27. Šišková Ivana Vítězná 1180 Kučera Jan

28. Bc.Jančí Zdeněk Novosady 547 Klapková Milada

29. Kočí Hana Uničovská 1196 Axman Kamil

30. Možná Olga Gemerská 510 Grepl Antonín

31. Navrátilová Lenka Žerotín 134 Krejčí Zdena

ŠTERNBERK

32. Ing. Nastoupil Petr Uničovská 95 Němčík Miroslav

33. Ing. Vavrušová Ivana Uničovská 93 Otáhal Milan

34. Čech Stanislav Světlov 96 Hrdý Jan

35. PhDr.Opíchalová J. Nádražní 26 Bocková Jana

36. Flejberk Jiří Jiráskova 43 Fišer František

37. Gerža Antonín U Střelnice 2 Kostelecká Alena

38. Mišun Miroslav  Uničovská 96 Krejčí Oldřich